Wspólna waluta europejska – euro (€)- wprowadzona została do obiegu 1 stycznia 2002roku. Aktualnie jest to ujednolicony środek płatniczy w większości krajów Unii Europejskiej, także w Holandii.

Praca za granicą, w krajach Unii Europejskiej, to nie tylko możliwość poznania obcych tradycji, kultury i doświadczeń. To również wyplata w euro. Aktualnie, z uwagi na słabnącą wartość złotego w stosunku do tej waluty, wyjazdy do Holandii cieszą się coraz większą popularnością.

W marcu 2021 roku średni kurs euro wynosił aż 4.58 zł. To najwyższa wartość od roku 2008 i z pewnością jeden z głównych czynników determinujących emigrację zarobkową. Wysoki kurs euro oznacza, że praca w Holandii oraz innych krajach UE staje się coraz bardziej opłacalna.

W naszej Agencji proponujemy wiele atrakcyjnych ofert pracy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla pracowników niewykwalifikowanych proponujemy :

  • pakowanie warzyw i owoców;
  • pakowanie wyrobów wędliniarskich;
  • prace w magazynach z kwiatami

Dodatkowo przez cały rok oferujemy prace dla specjalistów z uprawnieniami reachtruck, heftruck, operatorów linii i maszyn z doświadczeniem.

Wszyscy chętni na wyjazd powinni skontaktować się z naszymi konsultantami, celem zaprezentowania aktualnych propozycji. Można również zgłosić się bezpośrednio przez naszą stronę internetową: www.workforce.pl.

Z uwagi na wysoki kurs euro, wynagrodzenie uzyskiwane w Holandii pozwala zarobić trzy, a nawet czterokrotność polskiej pensji. Co zrobić z walutą po powrocie? Większość z nas pędzi do kantoru, gdzie mamy możliwość jej sprzedaży po aktualnym kursie. Warto w tym miejscu jednak wspomnieć, iż obok kantorów stacjonarnych, mamy także sieć prężnie działających kantorów internetowych. Często w nich łatwiej, szybciej, bezpieczniej i korzystniej wymienimy walutę.

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram
Flexspecialisten Abu Abu