Transport

Transport do Holandii

Oferujemy kompleksową obsługę transportową do Holandii, opartą na współpracy z renomowanymi firmami posiadającymi niezbędne certyfikaty i licencje.

Nasze wyjazdy do Holandii organizowane są głównie w sobotnie popołudnia, co zapewnia dogodne rozplanowanie podróży dla naszych klientów.

Zapewniamy rowniez transport do pracy w Holandii. Gwarantujemy  bezproblemowy dojazd do miejsca pracy i z powrotem, korzystając z naszej floty nowoczesnych samochodów osobowych. Dodatkowo, proces tankowania jest dla Ciebie wygodny i bezpieczny, gdyż odbywa się bezgotówkowo za pomocą kart.

Współpracujemy z renomowaną firmą transportową GTV BUS, która jest liderem w branży logistycznej. Dzięki naszemu partnerstwu z GTV BUS, jesteśmy w stanie zapewnić naszym kandydatom profesjonalny i niezawodny transport do Holandii. Zaufanie, jakość i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze, dlatego wybieramy GTV BUS jako naszego partnera transportowego. Z nami podróżujesz pewnie i komfortowo do nowych możliwości w Holandii! Flota GTV BUS liczy ponad 400 busów. Wszystkie mikrobusy są wyposażone w:

  • Klimatyzację,
  • Wygodne fotele,
  • Dużą przestrzeń bagażową,
  • Więcej miejsca dla dwóch pasażerów,
  • System wspierający pracę kierowcy podczas jazdy,
  • Nowe technologie poprawiające bezpieczeństwo.

Każdy bus jest monitorowany przez system GPS, co pozwala nam w pełni kontrolować trasę 24/7. Zainstalowane są również ograniczniki prędkości, dzięki którym pasażerowie wiedzą, że kierowca nie przekracza dozwolonej prędkości. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, co potwierdza TÜV – firma zajmująca się kontrolą jakości i bezpieczeństwa.

MM slash DD slash YYYY
Prawo jazdy
MM slash DD slash YYYY
Drop files here or
Accepted file types: pdf, docx, doc, Max. file size: 10 MB, Max. files: 3.