Holding Flexspecialisten

Przez 30 lat firma Flexspecialisten Holding inspiruje nowymi możliwościami!

Jako wiodący gracz w branży agencji pracy tymczasowej, skupiamy się na sektorach takich jak E-commerce, Przemysł spożywczy, Logistyka, . Codziennie dążymy do zapewnienia stabilności zarówno klientom, jak i naszym pracownikom tymczasowym. W Flexspecialisten stawiamy na człowieka. Wiemy, że zadowoleni ludzie wykonują najlepszą pracę.

Współpracujemy na co dzień z naszymi partnerami w Holandii, Polsce i Rumunii. Przez 25 lat Flexspecialisten buduje relacje z międzynarodowymi pracownikami tymczasowymi. Posiadamy cztery biura rekrutacyjne w Polsce i jedno w Rumunii. Dzięki tym bliskim połączeniom możemy bezpośrednio współpracować z naszymi kolegami, którzy działają na tych samych zasadach co nasi rekruterzy w Holandii. Dodatkowo, ścisła współpraca z agencjami rekrutacyjnymi w Bułgarii, Estonii, na Łotwie i Litwie zapewnia nam dostęp do odpowiednich kandydatów dla każdej firmy!

FLEXSPECIALISTEN HOLDING – SOLIDNY GRACZ W DYNAMICZNYM ŚRODOWISKU PRACY

Branża pośrednictwa pracy to nieustanny ruch, który nas napędza i wyzwala kreatywność. Dzięki naszej przedsiębiorczej postawie sprawnie reagujemy na potrzeby klientów. Często dostosowujemy się do zmian na rynku, co maksymalnie odciąża naszych klientów.

Flexspecialisten Holding oferuje kompleksowe usługi, począwszy od rekrutacji, aż po zakwaterowanie i transport. To zapewnia stabilność w zmieniającym się otoczeniu rynkowym, umożliwiając wspólne budowanie pewnej przyszłości.

Odkryj, jak my, koncentrując się na ludziach i jakości, spełniamy Twoje oczekiwania.

Usługi

W Flexspecialisten mamy jasno wyznaczony cel – satysfakcja ludzi znajduje się w centrum naszych działań, począwszy od klientów po pracowników tymczasowych. Nasze działania są skutecznie zorganizowane, ale nigdy nie zapominamy, że mamy do czynienia z ludźmi. Dlatego Flexspecialisten oferuje szeroki zakres usług. Współpracujemy z naszym partnerem rekrutacyjnym, firmą Work Force, w Polsce i Rumunii, zapewniając naszym pracownikom tymczasowym dobre warunki mieszkaniowe i zorganizowany transport. Odkryj, jak możemy przekroczyć Twoje oczekiwania, koncentrując się na ludziach i jakości.

Rekrutacja pracowników z Polski i Rumunii

Proces rekrutacji pracowników tymczasowych zaczyna się od znalezienia odpowiednich kandydatów. Dzięki pięciu biurom rekrutacyjnym w Polsce i Rumunii, Flexspecialisten jest dobrze reprezentowany w Europie Wschodniej. Dzięki temu możemy szybko współpracować z naszymi kolegami, którzy działają na tych samych zasadach co nasi rekruterzy w Holandii. Ponadto, ściśle współpracujemy z agencjami rekrutacyjnymi w Bułgarii, Estonii, Łotwie i Litwie. Dzięki prawie 25-letniemu doświadczeniu w rekrutacji pracownikówza granica, zawsze znajdujemy dla Ciebie odpowiednich kandydatów.

Zorganizowany transport z Polski i Rumunii

Codziennie kursują autobusy z Polski i Rumunii do Holandii (i w drugą stronę). Dla wielu pracowników jest to pierwsze doświadczenie pracy za granicą, więc podróż może być stresująca. Dzięki Flexspecialisten nie muszą się martwić o transport do Holandii. Po przyjeździe są witani przez naszych przedstawicieli, którzy mówią w ich ojczystym języku.

Jakość zakwaterowania

Po przyjeździe do Holandii nowi pracownicy są kierowani na zakwaterowanie. Współpracujemy z partnerem ds. zakwaterowania, zapewniającym mieszkania w Holandii, Belgii i Niemczech. Wszystkie mieszkania są certyfikowane przez SNF (Stichting Normering Flexwonen), co zapewnia naszym pracownikom tymczasowym dobre i bezpieczne warunki mieszkaniowe.

Pierwszego dnia w Holandii nowi pracownicy są wprowadzani przez pracownika wsparcia Flex. Pomagamy im w załatwieniu formalności, takich jak uzyskanie numeru BSN, numeru konta bankowego i ubezpieczenia zdrowotnego. Oferujemy wsparcie 24/7 w sprawach związanych z pracą mieszkaniem i transportem.

Image

Dzień relacji 30 lat Flexspecialisten

W 2023 roku firma Flexspecialisten obchodziła 30-lecie istnienia. Aby uczcić tę rocznicę, firma zorganizowała dzień relacji z kilkoma wybitnymi prelegentami. Obejrzyj film z tego udanego dnia tutaj!

MM slash DD slash YYYY
Prawo jazdy
MM slash DD slash YYYY
Drop files here or
Accepted file types: pdf, docx, doc, Max. file size: 10 MB, Max. files: 3.