Członkowstwo w ABU

Jesteśmy członkiem w ABU

 

Członkowstwo w ABU

Flexspecialisten od wielu lat jest członkiem Ogólnego Związku Przedsiębiorstw Pracy Tymczasowej (ABU). Z ponad 500 członkami ABU reprezentuje około 65% rynku, co czyni go największą organizacją pracodawców w branży pracy tymczasowej. Nasz Dyrektor Generalny, Tom Sijpestijn, przez około 20 lat pełnił funkcję członka zarządu ABU. Oprócz tego, przez wiele lat był członkiem delegacji ds. układów zbiorowych pracy, a obecnie nadal aktywnie działa w komisji ABU International.

ABU dąży do tego, aby praca tymczasowa miała wartość na rynku pracy. W ten sposób odpowiadamy na życzenie polityków i interesariuszy, którzy chcą, abyśmy robili więcej niż tylko spełniali wymagania prawa. Członkowie ABU zwiększają szanse na rynku pracy i oferują swoim pracownikom tymczasowym perspektywy na przyszłość. W członkach ABU pracownicy tymczasowi znajdują rzetelnych pracodawców.

Dla zleceniodawców wysokiej jakości praca tymczasowa sprawia, że pozostają elastyczni i mogą zrównoważenie rosnąć. Flexspecialisten, jako członek ABU, może to ułatwić, dbając o to, aby odpowiedni pracownik tymczasowy był zatrudniany we właściwym miejscu i czasie.

Wiadomości, blogi i nie tylko

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Padifood

Padifood

Adam Ostrowski

Adam Ostrowski

Bleckmann Logistics

Bleckmann Logistics

MM slash DD slash YYYY
Prawo jazdy
MM slash DD slash YYYY
Drop files here or
Accepted file types: pdf, docx, doc, Max. file size: 10 MB, Max. files: 3.