Maj jest miesiącem egzaminów – młodsi piszą egzaminy ósmoklasisty, starsi – egzaminy dojrzałości. 

Po napisaniu matury warto połączyć dłuższe wakacje przed rozpoczęciem studiów na podreperowanie domowego budżetu i podjęcie pracy. Wyjazd do Holandii po maturze wydaje się być idealnym rozwiązaniem.

Taka idealna praca to jednak głównie projekty krótkoterminowe – wyjazdy na 2,3 miesiące, które pozwalają połączyć pracę z aktywnym wypoczynkiem.

Zalety pracy za granicą:

– zarobek w euro

– nauka języka obcego w praktyce

– zdobywanie doświadczenia zawodowego

– nawiązanie nowych kontaktów i znajomości w środowisku międzynarodowym

– poznanie nowej kultury

                Praca w Holandii jest dobrze płatna. Większość klientów, z którymi współpracujemy odchodzi już od stawki wiekowej na rzecz zapłaty pełnego wynagrodzenia dla osób poniżej 21 r.ż.

W naszej agencji proponujemy dla maturzystów następujące oferty:

– praca w dystrybucji towarów w jednym z wiodących domów towarowych w Holandii. Produkty pakowane są w dwóch centrach dystrybucji, w zależności od znajomości języka obcego. Zapewniamy szkolenie oraz wsparcie polskojęzycznych instruktorów w pierwszych dniach pracy. Brak stawek wiekowych oraz transport gratis to główne zalety oferty.

– praca w firmie zajmującej się dystrybucją odzieży wiszącej i pakowanej, jak również innych produktów lifestylowych, jak obuwie, akcesoria, perfumy itp. Praca w normalnej temperaturze, na różnych działach – np. e-commerce, inbound, retourn. Atrakcyjna stawka oraz transport gratis!

– niedaleko Oss współpracujemy również z klientem zajmującym się produkcją opakowań kartonowych. Praca polega przede wszystkim na składaniu opakowań, pakowaniu płynów do soczewek, metkowaniu produktów, zamykaniu palet itp. Zaletą oferty jest z pewnością praca od poniedziałku do piątku, dzięki czemu weekendy można poświecić na zwiedzanie Holandii.

  • na okres letni poszukujemy również pracowników do holenderskiej sieci sklepów wnętrzarskich. Praca w tych centrach odbywa się na różnych działach – pakowanie palet, zbieranie i kompletowanie zamówień itp. W pracy wykorzystywane są wózki EPT. Jeżeli umiesz je obsługiwać – będzie to z pewnością Twoim atutem, jeżeli nie – nic straconego, nauczymy Cię!

Jeżeli jesteś zainteresowany, zarejestruj się na www.workforce.pl  i skorzystaj z opcji darmowego transportu do Holandii i programu lojalnościowego dla naszych pracowników!

Pamiętaj również , że polecając nam pracownika, możesz otrzymać dodatkowy bonus w wysokości 100 euro! Zainteresowany? Więcej szczegółów u naszych konsultantów!

Nie zwlekaj, czekamy właśnie na Ciebie!

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram
Flexspecialisten Abu Abu