Poszukujesz pracy za granicą? Zastanawiasz się czy wyjazd do Holandii to właściwe rozwiązanie? Zapoznaj się z naszym systemem motywacyjnym dla nowych pracowników, a przekonasz się że naprawdę warto!

  • Dla kandydatów z Polski gwarantujemy pokrycie opłaty za przewóz do Holandii, bezpośrednio na adres zakwaterowania. W ramach tej promocji korzystasz z opcji transportu gratis.

  • Program lojalnościowy dla aktualnych i nowych pracowników – wszystkim uczestnikom programu za przepracowane godziny naliczane są punkty lojalnościowe. Pełna aktywacja następuje po przepracowaniu 8 tygodni. Każda przepracowana godzina to 1 punkt. Po przepracowaniu 1200 godzin następuje podwajanie zdobytych punktów. Zgromadzone rezerwy można wykorzystać w e-sklepie Flexspecialisten, wymieniając na rozmaite produkty – bony, kosmetyki czy inne drobiazgi.
  • Ekstra bonus – nowość dla osób wyjeżdżających w najbliższych tygodniach – po przepracowaniu 6 tygodni – premia w wysokości €75,00 oraz €25,00 w punktach lojalnościowych do wydania w e-sklepie.
  • W przypadku konieczności odbycia obowiązkowej kwarantanny, udostępniamy Państwu zupełnie bezpłatnie, specjalnie wyodrębnione jednoosobowe pokoje oraz zapewniamy odpłatne dostawy żywności.

Podkreślamy iż wyjazd do pracy w Holandii jest bezpieczny z punktu widzenia Covid-19. Zakłady skierowania zapewniają stały dostęp do środków dezynfekcji w miejscach pracy oraz dbają o jej organizację przy zachowaniu dystansu społecznego.

Również firmy transportowe, z którymi współpracujemy, stosują się do zaleceń rządu w zakresie organizacji wyjazdów.

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram
Flexspecialisten Abu Abu