Wyjazd za granicę to niejednokrotnie wyzwanie. Work Force sp. zo.o. we współpracy z Flexspecilaisten dba o zapewnienie swoim pracownikom odpowiedniej ilości godzi pracy, zakwaterowania, ubezpieczenia, transportu do pracy oraz opieki koordynatorów na miejscu w Holandii.

Staramy się, aby lokacje, które oferujemy spełniały europejskie wymagania i posiadały certyfikaty SNF.

W związku z dużą liczba klientów, z którymi współpracujemy, łatwo możemy dostosować ofertę pracy do potrzeb i oczekiwań naszych kandydatów.

Wszystkie te czynniki powodują, ze wyjazd z agencją zatrudnienia jest bardziej bezpieczny,, niż na własną rękę.

Jak do nas aplikować?

                To bardzo proste! Dla wszystkich osób zainteresowanych podjęciem pracy w Holandii, oddajemy do dyspozycji grupę świetnych rekruterów, którzy są w stanie znaleźć i dopasować idealną ofertę dla każdego!

Jeżeli jesteś zatem zainteresowany wyjazdem do Holandii, zgłoś się do nas korzystając z opcji, jakie przygotowaliśmy:

  1. Wejdź na nasza stronę  www.workforce.pl.

To właśnie tutaj -na stronie głównej znajdują się wszystkie aktualne oferty pracy. Każdy znajdzie coś dla siebie – propozycji jest bardzo wiele, a każde z ogłoszeń wskazuje główne atuty oferty wraz ze wynagrodzeniem  godzinowym oraz dodatkowymi bonusami.

  • Nie wiesz co wybrać? Nie ma problemu! Nasi konsultanci znajdą coś dla Ciebie. Wystarczy, że wyślesz nam swoje cv na maila info@workforce.pl .

Jeżeli nie posiadasz cv, możesz w wolnej chwili wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej. Wystarczy skorzystać z opcji „zarejestruj się” w prawym górnym rogu. Po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktują się z Toba nasi konsultanci.

  • Znalazłeś nasze ogłoszenie na jednym z portali ogłoszeniowych? Nic prostszego – zaaplikuj za jego pośrednictwem. Twoje zgłoszenie zostanie do nas przesłane i przeanalizowane przez konsultantów. Dzięki temu będziemy mogli zaproponować Ci ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i umiejętności. Wyjazd do Holandii jeszcze nigdy nie był taki prosty!
  • Skontaktuj się z nami za pośrednictwem social media! Jesteśmy obecni na Facebooku i Instagramie, gdzie na bieżąco publikujemy aktualne oferty pracy, ustawiamy filtry i przygotowujemy layouty. Wszystko po to, żeby dotrzeć do jak największej liczby osób zainteresowanych pracą. 

Masz pytania w sprawie ofert pracy? Możesz nam je zadać na czacie, jesteśmy tam dla Ciebie. Chcesz wyjechać ze znajomymi? Żaden problem. Dodatkowo za polecenie osoby do pracy możesz otrzymać bonus w wysokości 50 euro. To się naprawdę opłaca!

  • Pandemia zmieniła podejście wielu firm w zakresie obsługi klienta. Nasza agencja kładzie jednak duży nacisk na kontakt bezpośredni z kandydatami, z tego tez względu jeżeli masz pytania dotyczące wyjazdu do Holandii, zawsze możesz nas odwiedzić w jednym z naszych biur. Konsultanci czekają na Ciebie w Opolu, Lublinie, Bydgoszczy i Białymstoku. Pozostajemy również dostępni pod telefonami stacjonarnymi w każdym z tych miejsc.

Aplikuj i dołącz do naszego zespołu zadowolonych pracowników w Holandii. Dajemy Ci możliwości, z których warto skorzystać!

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram
Flexspecialisten Abu Abu