Za oknem radośnie świeci słońce, gwałtownie wzrosła temperatura powietrza, to znak ze wielkimi krokami zbliża się wiosna. Nadchodzi czas nowych początków i nowych decyzji. Być może warto pomyśleć o wyjeździe do Holandii? Rozpocząć nowy rozdział w życiu –  pełen wyzwań, nowych znajomości i doświadczeń.

Okazuje się, że wiosna to znakomity okres, aby wyjechać do Holandii. Właśnie wtedy ruszają wzmożone prace w wielu branżach i wzrasta popyt na pracowników tymczasowych.

Rynek holenderski oferuje dużo możliwości w zakresie ofert pracy. Są one zróżnicowane – zarówno pod względem znajomości języka obcego, dostępności czy doświadczenia. Na portalach znajdziemy również wiele ofert dla pracowników niewykwalifikowanych. Duże zapotrzebowanie w  tym zakresie sprawia, ze pracodawcy oferują coraz atrakcyjniejsze warunki i wyższe stawki.

Jakie prace są dostępne wiosna? Najbardziej popularne jest oczywiście ogrodnictwo. Tu zatrudnienie znajdują co roku tysiące Polaków. Dla wielu osób jest to doskonała forma pracy tymczasowej, pozwalająca na podreperowanie domowego budżetu. Pamiętajmy jednak, że ogrodnictwo to nie tylko zbiory i uprawy warzyw i owoców. Wiele zakładów poszukuje pracowników do pracy w szklarniach, przy opiece nad kwiatami, z których słynie Holandia. Tulipany są bardzo popularne, stanowią bowiem produkt  eksportowy tego kraju.

W okresie wiosenno – letnim wzrasta również zapotrzebowanie na bukiety kwiatowe – wiąże się to z sezonem ślubnym. Jeżeli zatem posiadamy umiejętności  florystyczne, to z pewnością znajdziemy interesujące nas zajecie.

Work Force sp.zo.o. nie posiada w swojej ofercie ofert typowo ogrodniczych, przy zbiorach lub na szklarniach. Współpracujemy jednak z magazynami kwiatowymi, które poszukują nie tylko osób do opieki nad kwiatami – w zakresie ich układania, kompletowania zamówień itp. – ale również florystów/florystek z doświadczeniem. Na stanowiskach tych holenderscy pracodawcy oferują wysokie wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny.

Wraz z nadejściem wiosny  i rozpoczęciem sezonu urlopowo – wypoczynkowego, obserwujemy również wzmożony popyt na pracowników do zakładów produkcyjnych z branży mięsnej. Wiąże się to przede wszystkim ze wzmożoną aktywnością w zakresie spotkań rodzinnych przy grillu.

Work Force sp. z o.o. posiada wiele ofert  na wiosenny wyjazd. Największą popularnością wśród osób aplikujących cieszą się:

  • praca w magazynie kwiatów w Veghel – dla osób z podstawową znajomością języka obcego;
  • praca produkcyjna przy pakowaniu wędlin i szynek – dla pracowników niewykwalifikowanych, bez znajomości języka obcego.

Dodatkowo przez cały rok oferujemy prace dla specjalistów z uprawnieniami reachtruck, heftruck, operatorów linii i maszyn z doświadczeniem.

Jeżeli masz ochotę na wiosenny wyjazd aplikuj już teraz na www.workforce.pl .

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram
Flexspecialisten Abu Abu