Facebook to potężne narzędzie społecznościowe. Aktualnie szacuje się, że w samej Polsce korzysta z niego blisko 16 milionów użytkowników i liczba ta nieustannie wzrasta. Portal ten jest nie tylko źródłem służącym kontaktom ze znajomymi i celom rozrywkowym. To również narzędzie wykorzystywane w branży pośrednictwa pracy. Czy łatwo jest znaleźć prace za pośrednictwem Facebooka? 

W dzisiejszych czasach większość Agencji zatrudnienia prowadzi aktywną politykę w social mediach. Facebook i Instagram stają się podstawą w zakresie docierania do szerokiego grona odbiorców, za pośrednictwem postów oraz reklam. Agencje zatrudnienia posiadają swoje konta firmowe na Facebooku oraz należą do grup tematycznych, związanych z pośrednictwem pracy i outsourcingu. Ponieważ większość użytkowników kilkakrotnie w ciągu dnia przegląda główne tablice na portalach, znalezienie pracy w sieci jest dosyć proste. Nie musimy się nawet za bardzo wysilać, reklamy i posty same do nas docierają.

Statystyki są bezwzględne – blisko 80% osób poszukujących pracy, korzysta z mediów społecznościowych. Z drugiej strony – blisko 85% podmiotów zajmujących się rekrutacją prowadzi kampanie na Facebooku i Instagramie. Z uwagi na sukcesy w tym zakresie, kolejne są zainteresowane podjęciem takich działań w niedalekiej przyszłości.

Work Force sp.zo.o. od paru lat aktywnie prowadzi liczne kampanie na Facebooku, zarówno te darmowe, jak i płatne. Systematycznie publikujemy dostępne aktualnie oferty pracy oraz przygotowujemy jasne i precyzyjne posty dla naszych odbiorców.

Jak wyżej wspominaliśmy Facebook to nie tylko rozrywka, stad wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy w Holandii zapraszamy na nasz firmowy profil na FB, gdzie wśród aktualnych propozycji pracy, znajdziecie informacje dotyczące:
• -aktualnie obowiązujących stawek dla konkretnych ofert;
• -dodatkowych wymagań, np. językowych itp.
• -zakresu obowiązków na konkretnych stanowiskach;
• – dodatkowych udogodnień związanych z ofertą(praca dla par, transport gratis, dodatki płacowe itp.)

Przy każdym ogłoszeniu w mediach społecznościowych znajdziecie numer kontaktowy do naszych konsultantów, jak również link do szybkiej aplikacji.

Czy Facebook jest bezpieczny w zakresie poszukiwania pracy? Naszym zdaniem jest, pod warunkiem jednak rzetelnego sprawdzenia Agencji przed wyjazdem. Czytajmy zatem opinie, zasięgajmy informacji od znajomych, ale przede wszystkim zgłaszajmy się tylko do sprawdzonych agencji pracy, dzięki czemu unikniemy rozczarowań związanych z wyjazdem za granicę.

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram
Flexspecialisten Abu Abu