Work Force Agencja Pracy

Firma Work Force działa na rynku już od kwietnia 2004 roku. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy, oferując legalne zatrudnienie zarówno w Polsce, jak i w Holandii, posiadając odpowiedni certyfikat Ministra Pracy.

Na terenie Holandii działamy nieprzerwanie od 11 listopada 1993 roku. Początkowo jako Lammers & Van Kempen, a od stycznia 2007 roku, w wyniku połączenia się z Temp Solution, jako Tempsolution Flexspecialisten Nederland B.V. Wybierając nasze biuro, gwarantujemy kompleksową obsługę, w tym zakwaterowanie, ubezpieczenie, oraz transport zarówno do Holandii, jak i bezpośrednio do miejsca pracy. Dodatkowo, zapewniamy opiekę polskiego pracownika oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem do pracy.

Nasza firma współpracuje z około pięćdziesięcioma różnymi firmami na terenie Holandii, obejmującymi zarówno większe, jak i mniejsze zakłady pracy. Jeśli jesteś obywatelem UE i podjąłeś decyzję o pracy w Holandii, to jesteś we właściwym miejscu! Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie pracę idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb, kwalifikacji i możliwości.

Nasze biura znajdują się w czterech lokalizacjach w Polsce: Opolu, Bydgoszczy, Lublinie i Białymstoku.

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram
Flexspecialisten Abu Abu