Oferta dla pracodawcy

Zatrudnienie nowego pracownika – zastanawialiście się Państwo jakie to koszty ?

Przede wszystkim – to czas i pieniądz.

Ogłoszenia radiowe, prasowe, w internecie, weryfikacja podań, niezliczona ilość rozmów kwalifikacyjnych. A potem kolejno – pensje, obsługa kadrowo-księgowa pracowników, ZUS, Urzędy Skarbowe, szkolenia, BHP…..

WorkForce korzystając ze swojego doświadczenia na rynku holenderskim chce dać szansę na większe zyski również Przedsiębiorcom w Polsce.

Stanowiska pracy – chcą mieć Państwo pewność, że pracownik będzie pasował idealnie do proponowanego stanowiska?

My dajemy taką pewność. Dzięki sprawdzonej procedurze selekcji i weryfikacji. Posługujemy się narzędziami, które sprawdzają się od lat i które gwarantują naszym Kontrahentom, iż polecony przez nas pracownik spełni pokładane w nim oczekiwania.

W przypadku rekrutowania osoby na etat na zlecenie klienta, zajmujemy się całością procesu rekrutacyjnego. Pracodawca zatrudnia bezpośrednio w swojej firmie wyselekcjonowanego pracownika. Nasz konsultant pozostaje w kontakcie zarówno z pracodawcą jak i z pracownikiem w celu upewnienia się, czy obie strony są zadowolone z wzajemnej współpracy.

W związku z rozwojem naszej działalności zapraszamy Pracodawców do współpracy w zakresie pozyskiwania wykwalifikowanych pracowników z Ukrainy, Gruzji i Mołdawii. Możemy zrekrutować dla Państwa specjalistyczny personel ze wschodu, załatwić wszelkie formalności i oddelegować pracowników do prac w Państwa firmie. Możemy także zakwaterować pracowników w naszych hotelach.

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram
Flexspecialisten Abu Abu