Opis stanowiska:

Czy Twoją pasją są samochody, a zawsze marzyłeś o prowadzeniu różnych pojazdów? W takim przypadku, ta praca jest zdecydowanie dla ciebie. Współpracujemy z firmą świadczącą kompleksowe usługi logistyczne, zajmującą się transportem samochodów, magazynowaniem, inspekcjami przed dostawą, remarketingiem, zarządzaniem flotą oraz transportem pieszym. Posiadamy także centrum dystrybucyjne z magazynem, które obsługuje różne rodzaje ładunków.

OPIS PRACY: Twój zakres obowiązków będzie obejmował parkowanie samochodów przez cały dzień. Będą to różne typy pojazdów, od Nissana po Porsche. Wymagane jest posiadanie prawa jazdy co najmniej przez rok oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego. Praca odbywa się przy użyciu skanera. Wsiadasz do furgonetki i wysiadasz przy samochodzie, który ma zostać przeparkowany. Następnie skanujesz samochód i przemieszczasz go na odpowiednie miejsce. Po wykonaniu tego zadania ponownie skanujesz samochód. Kiedy skończysz, zostaniesz odebrany przez furgonetkę i przejedziesz do kolejnego samochodu. Stawka godzinowa wynosi 11,78 €, istnieje możliwość awansu i zwiększenia wynagrodzenia.

WYMAGANIA:

  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy min rok czasu
  • chęci do pracy

Główne atuty oferty:

  • TRANPORT DO HOLANDII GRATIS!
  • BRAK STAWEK WIEKOWYCH!
  • GWRANCJA GODZIN!
  • STAWKA GODZINOWA – 13,27
  • DODATEK DO WYNAGRODZENIA ZORGTOESLAG 123,00 euro/miesiecznie

Dodatkowo oferujemy:

  • Komfortowe zakwaterowanie w pokojach 2- osobowych blisko pracy
  • Dojazd do pracy samochodami sluzbowymi
  • Ubezpieczenie
  • Holenderska umowe o prace
  • Opiekę polskojęzyczną koordynatrow w Holandii
  • Możliwość wyjazdu dla par
  • Pomoc przy założeniu BSN-numeru sofi
  • Prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzenia (tygodniówki)
  • Asystowanie podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu
  • Rekompensaty do kosztów zakwaterowania

Chcesz dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Work Force Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu.”

Follow Me on Instagram
Flexspecialisten Abu Abu