Baccarat online game38855519tel: tel:krakowskiedyrektorNetent gameskonsultantzatrudnieniaVideo poker online

Work Force Opole

ul. Krakowska 53
45-075 Opole

tel.: 77 42 34 365
tel.: 77 45 38 689
tel.: 77 42 30 755
NIP: 8992501955
info@workforce.pl

Klaudiusz Orlik

Dyrektor ds. operacyjnych
k.orlik@workforce.pl

Izabela Wanat

Specjalista ds. zatrudnienia
i.wanat@workforce.pl

Maja Wójcik

Konsultant ds. zatrudnienia
m.wojcik@workforce.pl

Anna Radzimska

Specjalista ds. kadr i płac
a.radzimska@workforce.pl

Aleksandra Kaczmarek

Konsultant ds. zatrudnienia
a.kaczmarek@workforce.pl

38855519 - Opole

Work Force Bydgoszcz

ul. Pod Blankami 21
85-043 Bydgoszcz
tel.: 52 37 39 198
tel.: 52 32 40 798

Anna Gill

Konsultant ds. zatrudnienia
a.gill@workforce.pl

Łukasz Kożuchowski

Konsultant ds. zatrudnienia
l.kozuchowski@workforce.pl

Aldona Matras - Malcer

Konsultant ds. zatrudnienia
a.matras@workforce.pl

45144290 - Bydgoszcz

Work Force Lublin

Krakowskie Przedmieście 70
20-076 Lublin
tel.: 81 50 30 430
info@workforce.pl

Milena Stachniuk

Konsultant ds. zatrudnienia
m.stachniuk@workforce.pl

WorkForceLublin

Joanna Cabon

Konsultant ds. zatrudnienia
j.cabon@workforce.pl

Zapraszamy do naszych biur codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach:
od 8.30 do 17.30 oraz w soboty od 9.00 do 13.00.

Mapa
Flexspecialisten Abu Abu