Work Force Opole

ul. Krakowska 53
45-075 Opole

tel.: 77 42 34 365
tel.: 77 45 38 689
tel.: 77 42 30 755
NIP: 8992501955
info@workforce.pl

Klaudiusz Orlik

Dyrektor ds. operacyjnych
k.orlik@workforce.pl

Izabela Wanat

Planer
i.wanat@workforce.pl

Anna Głowacka

Specjalista ds. zatrudnienia
a.glowacka@workforce.pl

Wiktoria Sutor

Konsultant ds. zatrudnienia
w.sutor@workforce.pl
tel.: +48 573 984 313

Anna Radzimska

Specjalista ds. kadr i płac
a.radzimska@workforce.pl

Maciej Sampolski

Konsultant ds. zatrudnienia
m.sampolski@workforce.pl

Milena Ciesielska

Konsultant ds. Kadr i Płac
m.ciesielska@workforce.pl

38855519 - Opole

WorkForceOpole

Work Force Bydgoszcz

ul. Pod Blankami 21
85-043 Bydgoszcz
tel.: 52 37 39 198
tel.: 52 32 40 798

Bernadetta Prusinska

Konsultant ds. zatrudnienia
b.prusinska@workforce.pl

Łukasz Kożuchowski

Konsultant ds. zatrudnienia
l.kozuchowski@workforce.pl

45144290 - Bydgoszcz

WorkForceBydgoszcz

Work Force Lublin

Krakowskie Przedmieście 70
20-076 Lublin
tel.: 81 50 30 430
tel.: 81 53 20 120
info@workforce.pl

Aleksandra Porusiło

Konsultant ds. zatrudnienia
a.porusilo@workforce.pl

WorkForceLublin

Work Force Białystok

Ul. Lipowa 32 lok. 202
15-427 Bialystok
tel.: 85 74 24 133
tel.: 85 66 32 030
info@workforce.pl

Karolina Osewska

Konsultant ds. zatrudnienia
k.osewska@workforce.pl

Milena Grzegorczyk-Ludwicka

Konsultant ds. zatrudnienia
m.ludwicka@workforce.pl

Lukasz Mitura

Konsultant ds. zatrudnienia
l.mitura@workforce.pl

workforce.bialystok

Zapraszamy do naszych biur codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach:
od 8.30 do 17.30 oraz w soboty od 9.00 do 13.00.

Mapa

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram
Flexspecialisten Abu Abu