Work Force Opole

ul. Krakowska 53
45-075 Opole

tel.: 77 42 34 365
tel.: 77 45 38 689
tel.: 77 42 30 755
NIP: 8992501955
info@workforce.pl

Klaudiusz Orlik

Dyrektor ds. operacyjnych
k.orlik@workforce.pl

Izabela Wanat

Specjalista ds. zatrudnienia
i.wanat@workforce.pl

Maja Wójcik

Konsultant ds. zatrudnienia
m.wojcik@workforce.pl

Anna Radzimska

Specjalista ds. kadr i płac
a.radzimska@workforce.pl

Aleksandra Glensk

Konsultant ds. zatrudnienia
a.glensk@workforce.pl

Anna Wierzbowska

Koordyator procesow rekrutacyjnych
a.wierzbowska@workforce.pl

38855519 - Opole

WorkForceOpole

Work Force Bydgoszcz

ul. Pod Blankami 21
85-043 Bydgoszcz
tel.: 52 37 39 198
tel.: 52 32 40 798

Anna Gill

Konsultant ds. zatrudnienia
a.gill@workforce.pl

Łukasz Kożuchowski

Konsultant ds. zatrudnienia
l.kozuchowski@workforce.pl

Aldona Matras

Konsultant ds. zatrudnienia
a.matras@workforce.pl

45144290 - Bydgoszcz

WorkForceBydgoszcz

Work Force Lublin

Krakowskie Przedmieście 70
20-076 Lublin
tel.: 81 50 30 430
info@workforce.pl

Katarzyna Sobestjanska

Konsultant ds. zatrudnienia
k.sobestjanska@workfore.pl

WorkForceLublin

Joanna Gromaszek

Konsultant ds. zatrudnienia
j.gromaszek@workforce.pl

Work Force Białystok

Ul. Lipowa 32 lok. 202
15-427 Bialystok
tel.: 85 74 24 133
tel.: 85 66 32 030
info@workforce.pl

Małgorzata Suprunowicz

Konsultant ds. zatrudnienia
m.suprunowicz@workforce.pl

Marlena Kuc

Konsultant ds. zatrudnienia
m.kuc@workforce.pl

workforce.bialystok

Zapraszamy do naszych biur codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach:
od 8.30 do 17.30 oraz w soboty od 9.00 do 13.00.

Mapa

YouTube

Flexspecialisten Abu Abu