Work Force Opole

ul. Krakowska 53
45-075 Opole

tel.: 77 42 34 365
tel.: 77 45 38 689
tel.: 77 42 30 755
NIP: 8992501955
info@workforce.pl

Klaudiusz Orlik

Dyrektor ds. operacyjnych
k.orlik@workforce.pl

Izabela Wanat

Specjalista ds. zatrudnienia
i.wanat@workforce.pl

Anna Chrobak

Konsultant ds. zatrudnienia
a.chrobak@workforce.pl

Anna Radzimska

Specjalista ds. kadr i płac
a.radzimska@workforce.pl

Maciej Sampolski

Konsultant ds. zatrudnienia
m.sampolski@workforce.pl

Anna Wierzbowska

Koordyator procesow rekrutacyjnych
a.wierzbowska@workforce.pl

38855519 - Opole

WorkForceOpole

Work Force Bydgoszcz

ul. Pod Blankami 21
85-043 Bydgoszcz
tel.: 52 37 39 198
tel.: 52 32 40 798

Anna Helm-Szwajlyk

Konsultant ds. zatrudnienia
a.helm@workforce.pl

Łukasz Kożuchowski

Konsultant ds. zatrudnienia
l.kozuchowski@workforce.pl

Aldona Matras

Konsultant ds. zatrudnienia
a.matras@workforce.pl

45144290 - Bydgoszcz

WorkForceBydgoszcz

Work Force Lublin

Krakowskie Przedmieście 70
20-076 Lublin
tel.: 81 50 30 430
tel.: 81 53 20 120
info@workforce.pl

Katarzyna Sobestjanska

Konsultant ds. zatrudnienia
k.sobestjanska@workforce.pl

Lukasz Mitura

Konsultant ds. zatrudnienia
l.mitura@workforce.pl

WorkForceLublin

Work Force Białystok

Ul. Lipowa 32 lok. 202
15-427 Bialystok
tel.: 85 74 24 133
tel.: 85 66 32 030
info@workforce.pl

Karolina Kikolska

Konsultant ds. zatrudnienia
k.kikolska@workforce.pl

Milena Grzegorczyk-Ludwicka

Konsultant ds. zatrudnienia
m.ludwicka@workforce.pl

workforce.bialystok

Work Force Oss

Raadhuislaan 30
5341 GM Oss
tel.: 0031 885 940 179

Magda Waldoch

Konsultant ds. zatrudnienia
m.waldoch@workforce.pl

Zapraszamy do naszych biur codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach:
od 8.30 do 17.30 oraz w soboty od 9.00 do 13.00.

Mapa

Facebook

YouTube

Flexspecialisten Abu Abu