Wszyscy z wielkim optymizmem powitaliśmy Nowy 2022 Rok. Niestety szybko każdy z nas odczuł wzrost cen żywności, paliw, gazu czy energii w Polsce i na świecie.

Wprowadzenie zmian podatkowych w ramach Polskiego Ładu, w wielu przypadkach pociągnęło za sobą negatywne skutki w formie niższego wynagrodzenia.Nowy Rok zawsze sprzyja zmianom.

Podejmujemy liczne postanowienia, wśród których może pojawić się również pomysł na zmianę pracy. Jeżeli jesteś niezadowolony z aktualnej sytuacji w kraju i chcesz rozpocząć swoją przygodę za granicą, nasza agencja może Ci w tym pomóc.

Rekrutujemy pracowników niewyspecjalizowanych, posiadamy długą listę klientów oraz wieloletnie doświadczenie na holenderskim rynku pracy.

Czy Warto wyjechać do Holandii w 2022r.?

Oczywiście, że tak! Dla wielu osób wyjazd do Holandii to idealne rozwiązanie. Podróż nie trwa długo, sytuacja w zakresie inflacji jest bardziej stabilna niż w Polsce, wynagrodzenia coraz wyższe, a zapotrzebowanie na pracowników migracyjnych ogromne.

  Zarobki w Holandii mogą kusić. Przede wszystkim pamiętajmy, iż wynagrodzenie wypłacane jest w euro, co przy słabnącej złotówce działa na korzyść pracowników. Work Force sp.zo.o. aktualnie oferuje stawki godzinowe w granicach 10-13 euro. Wszystkie nasze aktualne oferty możesz znaleźć klikając w link poniżej:

http://www.workforce.pl/

Jak aplikować?

Nic prostszego. Wyślij do nas swoje cv, wypełnij formularz na stronie internetowej lub po prostu zadzwoń do jednego z naszych biur. Nasi konsultanci są dostępni  codziennie i z pewnością znajdą interesującą ofertę pracy dla każdego!

Transport gratis! Of course!

                Przy rosnących kosztach życia nie zapominamy o tym, że wyjazd może być wyzwaniem. Nie masz pieniędzy na busa? U nas nie musisz się tym martwić. Dla każdego oferujemy transport gratis do Holandii. Dowieziemy Cię bezpośrednio na adres zakwaterowania.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy tu dla Ciebie!

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram
Flexspecialisten Abu Abu