Nadeszła wiosna – okres wzmożonych wyjazdów za granicę. Na rynku pracy zatrzęsienie ofert – można wybierać, przebierać, decydować.

Agencje prześcigają się w działaniach marketingowych, pozwalających na pozyskanie kandydatów do pracyWiększość ofert z klauzulą „darmowego transportu” opatrzona jest elementem związanym z gwarancją okresu pobytu i świadczenia pracy dla agencji. Warto przyjrzeć się tym ofertom, bądź uzyskać dokładne informacje od konsultantów ds. zatrudnienia.

Co możesz zyskać?

Najpopularniejszą formą gratyfikacji jest oferta darmowego transportu. Co to oznacza? Proste – jedziesz i nie płacisz. Czy jednak na pewno?

Większość ofert z klauzulą „darmowego transportu” opatrzona jest elementem związanym z gwarancją okresu pobytu i świadczenia pracy dla agencji. Warto przyjrzeć się tym ofertom, bądź uzyskać dokładne informacje od konsultantów ds. zatrudnienia.

Standardowo koszt dojazdu do Holandii, niewielkim busem renomowanej firmy, to około 80 euro, w zależności od regionu Polski. Wydatek dość spory, biorąc pod uwagę, że większość osób wyjeżdża w celach zarobkowych. Brak konieczności uiszczenia opłaty u przewoźnika jest zatem dużym plusem, a w połączeniu z ciekawą i dobrze płatną ofertą pracy, urasta do rangi waloru.

 

Work Force sp.zo.o. umożliwia skorzystanie z opcji bezpłatnego wyjazdu do Holandii, dla wszystkich osób wyjeżdżających na okres minimum 8 tygodni.

  Jeśli zatem szukasz pracy, nie masz środków na dojazd do Holandii, skorzystaj z naszych ofert! Gwarantujemy jasne i przejrzyste zasady współpracy i dużą dostępność ofert pracy! Więcej informacji znajdziesz na www.workforce.pl lub na portalach ogłoszeniowych!

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram
Flexspecialisten Abu Abu