Sytuacja gospodarcza w Polsce jest aktualnie skomplikowana. Rynek pracy przechodzi modyfikacje, dostosowując się do napływu emigrantów z Ukrainy, nowych przepisów podatkowych, czy potężnej inflacji.

Wobec tych wszystkich problemów, emigracja zarobkowa młodych osób, cieszy się dużą popularnością.

Czy stoją za nią wyłącznie lepsze stawki wynagrodzeń? Zobacz co musisz wiedzieć na ten temat oraz na jakie oferty w Holandii możesz u nas liczyć!

Przy wyjazdach wakacyjnych argumenty finansowe znajdują się na pierwszym miejscu. Cel wyjeżdzających jest zasadniczy – zarobić jak najwięcej, tak aby po powrocie do kraju spokojnie opłacić koszty zakwaterowania czy wyżywienia podczas roku szkolnego. Dodatkowo, jeżeli uda nam się wygospodarować trochę wolnego czasu, warto połączyć przyjemne z pożytecznym i poznać kulturę naszych sąsiadów oraz najważniejsze atrakcje turystyczne w Holandii.

Zalety pracy sezonowej

Oprócz wspomnianych kwestii finansowych, warto zwrócić uwagę na:

– możliwość praktycznej nauki języka obcego. W Holandii ponad 90% społeczeństwa porozumiewa się biegle w języku angielskim. Stwarza to duże możliwości dla emigrantów zarobkowych. Podczas pracy sezonowej można podszkolić język, którego znajomość na rynku pracy jest aktualnie niezbędna.

-poszerzenie sieci kontaktów. Do pracy sezonowej w Holandii przyjeżdżają uczniowie i studenci z różnych krajów.

– okazja do zwiedzania Holandii. Kraj ten jest naprawdę piękny i oferuje wiele atrakcji turystycznych. O niektórych z nich przeczytasz na naszym blogu.

Jaka praca w Holandii?

Holandia jest największym na świecie eksporterem tulipanów i to właśnie w tej branży znajdziemy najwięcej ofert w okresie wiosenno- letnim. Pozostałe sektory oferujące pracę sezonową to:

– przetwórstwo żywności

– produkcja – magazyny, pakowanie towarów, orderpicking

-branża hotelarsko-gastronomiczna

W naszej agencji znajdziesz wiele ciekawych ofert na wyjazdy wakacyjne. Zakłady, z którymi współpracujemy poszukują kandydatów do pakowania produktów mięsnych, meblowych czy odzieżowych. Wiele jest ofert z zakresu orderpickingu dla osób znających język angielski w stopniu komunikatywnym. W tym roku proponujemy wyjazdy krótkoterminowe  – na okres do 6 tygodni , z bezpłatnym transportem do Holandii.

Jakie warunki trzeba spełnić żeby wyjechać do pracy w Holandii?

– dyspozycyjność – 6 tygodni. To okres minimalnego pobytu przy korzystaniu z opcji darmowego transportu. Jest to okres łatwy do wygospodarowania nie tylko dla studentów, ale również dla uczniów szkół średnich, którzy chcą podreperować swój budżet i spędzić wakacje na pracy za granicą.

-brak problemów zdrowotnych.

-znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowych. Nie znasz języka? Nie martw się! U nas nie jest to warunek konieczny, pojawiają się również oferty pracy dla osób bez znajomości języka obcego.

– Konto bankowe- bezpieczeństwo zatrudnienia gwarantujemy poprzez cotygodniowe przelewy wynagrodzeń na konto bankowe.

Zarobki w Holandii

Od 1 lipca 2022 roku stawki w Holandii zostały skorygowane i wynoszą:
Wyjazd z Agencja czy indywidualnie?

Polecamy zagraniczne wyjazdy do pracy sezonowej organizowane przez Agencje Pracy. Jest to gwarancja bezpieczeństwa i spokoju. Agencje współpracują ze sprawdzonymi pracodawcami, dzięki czemu wiesz gdzie jedziesz, gdzie będziesz pracować i jakie warunki spotkasz na miejscu. Agencje oferują również preferencyjne stawki za transport i zakwaterowanie!

Jeżeli jesteś zainteresowany, zarejestruj się na www.workforce.pl  i skorzystaj z opcji darmowego transportu do Holandii i programu lojalnościowego dla naszych pracowników!

Pamiętaj również , że polecając nam pracownika, możesz otrzymać dodatkowy bonus w wysokości 100 euro! Zainteresowany? Więcej szczegółów u naszych konsultantów!

Nie zwlekaj, czekamy właśnie na Ciebie!

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram
Flexspecialisten Abu Abu