Agencja Work Force w Opolu działa dla Was już 17 lat!  1 maja 2004 roku rozpoczęliśmy naszą działalność i skutecznie do dnia dzisiejszego dostarczamy pracowników na rynek holenderski. Liczy się dla nas jakość i zadowolenie kandydatów.

Przez te 17 lat wiele się zmieniło w gospodarce, nasz zespól dynamicznie się rozwijał, jednak priorytety pozostały te same!

Nasza Agencja oferuje możliwość legalnego zatrudnienia na terenie Holandii. Posiadamy niezbędne certyfikaty, stanowiące podstawę naszej działalności. Dzięki temu nasi kandydaci maja gwarancję, ze ich pobyt za granicą będzie bezpieczny.

W Holandii współpracujemy z Flexspecialisten Tempsolution B.V. Agencja ta istnieje nieprzerwanie od 1993, początkowo jako Lammers &Van Kempen.  Po fuzji w roku  2007, udało się stworzyć silną spółkę, zapewniającą naszym kandydatom nie tylko pracę, ale również zakwaterowanie , ubezpieczenie oraz transport na terenie Holandii.

W Polsce Agencja Work Force rozwija się równie prężnie. Główny oddział w Opolu, oprócz kierownictwa i działu rekrutacji, posiada własnego planistę oraz administrację. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom i potrzebom naszych kandydatów otworzyliśmy kolejne biura na terenie Polski. Znajdują się one w Bydgoszczy, Lublinie i Białymstoku. W każdym z nich, grupa znakomitych rekruterów dokłada wszelkich starań, aby znaleźć dla Was najlepsze oferty pracy. Nasz zespól jest stabilny, a personel zadowolony. Pracujemy na to codziennie.

Work Force sp. z.o.o przez ostatnie 17 lat na bieżąco podążało za zmianami rynku pracy dostosowując swoją politykę do potrzeb kandydatów. Aktualnie posiadamy ponad 50 holenderskich klientów, którym dostarczamy pracowników. Obecnie już nie tylko z Polski. Otwarcie granic w ramach Unii Europejskiej pozwoliło nam na pozyskiwanie również pracowników z innych krajów – przede wszystkim z Rumunii i Litwy. Dostrzegając potencjał rekrutacji na wschodzie Europy otworzyliśmy biuro w Cluj, którego konsultanci aktywnie wspierają nasza codzienne działania.

Cieszymy się, ze dzięki Wam możemy się cały czas rozwijać i mamy nadzieje na kolejne udane lata.

Jeżeli i Ty chciałbyś dołączyć do grona naszych pracowników w Holandii, skontaktuj się z naszymi konsultantami, bądź wyślij swoje zgłoszenie na info@workforce.pl

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram
Flexspecialisten Abu Abu