Złota polska jesień nadeszła. Wielu z nas po wakacjach chętnie poszukuje nowych ofert pracy. Szukamy nowych wyzwań, szukamy miejsc w których możemy realizować się nie tylko zawodowo, ale również osobiście. Niektórzy dążą do połączenia pracy z nauką języka obcego i zwiedzaniem.

To wszystko znajdziesz u nas!

Okazuje się, że jesień to również znakomity okres, aby wyjechać do Holandii. Wielu wakacyjnych pracowników wróciło do domu, aby kontynuować naukę, pozostawiając po sobie niezapełnione wakaty.

Rynek holenderski oferuje dużo możliwości w zakresie ofert pracy. Są one zróżnicowane – zarówno pod względem znajomości języka obcego, dostępności czy doświadczenia. Na portalach znajdziemy również wiele ofert dla pracowników niewykwalifikowanych. Duże zapotrzebowanie w  tym zakresie sprawia, ze pracodawcy oferują coraz atrakcyjniejsze warunki i wyższe stawki.

Jakie prace są dostępne jesienią?  W ostatnich tygodniach obserwujemy wzrost zapotrzebowania w branży mięsnej. Zakłady produkcyjne przygotowują się już do okresu świątecznego, stad proponują nie tylko stabilne zatrudnienie, ale również wysokie stawki. Na pakowaniu produktów wędliniarskich można zarobić około 12 euro brutto/h. Oferta ta jest atrakcyjna, tym bardziej ze od kandydatów nie jest wymagana znajomość języka obcego, co w dużej mierze ułatwia rekrutację.

Wciąż posiadamy wiele ofert związanych z praca w magazynach odzieżowych. Po okresie pandemii zapotrzebowanie na pracowników utrzymuje się tutaj na stałym poziomie. Tygodniowo może tam prace rozpocząć nawet 30-40 osób. Jeżeli zatem chcielibyście wyjechać z przyjaciółmi, bądź rodzina, to zapraszamy!

Work Force sp. z o.o. posiada wiele ofert  na jesienny  wyjazd. Największą popularnością wśród osób aplikujących cieszą się:

 -praca produkcyjna przy pakowaniu wędlin i szynek – dla pracowników niewykwalifikowanych, bez znajomości języka obcego.

-prace przy pakowaniu produktów odzieżowych, zabawek itp. – dla pracowników ze znajomością języka obcego na poziomie komunikatywnym.

Dodatkowo przez cały rok oferujemy prace dla specjalistów z uprawnieniami reachtruck, heftruck, operatorów linii i maszyn z doświadczeniem.

Jeżeli masz ochotę na jesienny  wyjazd aplikuj już teraz na www.workforce.pl . Dla naszych pracowników oferujemy wiele możliwości dodatkowego wynagrodzenia – wyjazdy kredytowane, bonus za polecenie, czy program lojalnościowy. Nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji!

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram
Flexspecialisten Abu Abu