Jako Agencja Pracy Tymczasowej zapewniamy stały dostęp do pracowników tymczasowych. Za pośrednictwem naszego partnera Flexspecialisten – oferujemy pracę, zakwaterowanie oraz bieżącą obsługę na terenie Holandii.

Ostatnio wiele sie zmienia, rozwijamy się, poszukujemy nowych klientów, nowych lokacji, usprawniamy funkcjonowanie administracji.

To wszystko dla wygody naszych kandydatow.

Work Force sp.zo.o. aktualnie posiada kilka biur na terenie Polski – Opole, Bydgoszcz, Białystok i Lublin. Nasza praca wspierana jest przez biuro w Cluji (Rumunia) oraz w Oss, na terenie Holandii. Dużym wyzwaniem dla kadry zarządzajacej jest ujednolicenie procedur oraz przepływu informacji, zwłaszcza w okresach zmian.

Aby zapobiegać chaosowi w tym zakresie, w dniach 12-13.04.2019, wszyscy pracownicy Work Force wraz z delegacją z Holandii, spotkali się w Warszawie, celem aktywnej dyskusji nad obecną i przyszłą sytuacją pracowników tymczasowych.

Spotkanie przebiegło bez zakłócen. Wspólnie moglliśmy zastanowić się nad oczekiwaniami ze strony kandydatów, kierowanych do pracy w Holandii, a także mozliwościami ich realizacji.

Wiele uwagi zostało poświęconej na omówienie programu lojalnościowego, który od kilku tygodni funkcjonuje w naszej firmie. Z pewnością stanowi on duży walor dla pracowników, pozwala bowiem nakładem własnej pracy pozyskać punkty, umożliwiające drobne zakupy w sklepie online. Jest to pionierskie rozwiązanie i cieszymy się, że jako pierwsi na rynku oferujemy je dla naszych kandydatów.

„Spotkanie pozwoliło na porównanie oczekiwań, stawianych przez kandydatów z poszczególnych regionów Polski, jak również Rumunii i Holandii. Niektórzy z nas nie zdawali sobie sprawy z różnic w tym zakresie, często skupiając się na własnej działalności. Dodatkowo umożliwiło na wyodrębnienie priorytetów, celem jeszcze lepszej obsługi w zakresie kierowania do pracy. Nie ukrywma, że spotkanie z pozostałymi kolegami oraz kierownictwem Flexspecialisten było również ciekawym doświadczeniem, bardzo bowiem rzadko mamy taką okazję”-mówi Anna Radzimska.

Całość została polączona z jubileuszem 15-lecia pracy dyrektora ds. operacyjnych Work Force – Klaudiusza Orlika.

Mamy nadzieję, że wypracowane podczas tego spotkania ustalenia, propozycje zmian i ulepszeń, przyczynią się do uatrakcyjnienia naszej oferty na rynku i spotkają sie z optymistycznym przyjęciem!

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram
Flexspecialisten Abu Abu