Niedawno mieliśmy przyjemność zaskoczyć naszego pracownika tymczasowego, Roberta Kubiaka. Robert pracuje u nas w firmie HEMA w Utrechcie. Oprócz pracy w HEMA, podejmuje różne inne zadania. Naprawia rowery dla Flexspecialisten, często zastępuje kierowców i pomaga nam w przemieszczaniu naszych pojazdów. Pracownik Flexsupport, Adam, powiedział Robertowi, że razem wybiorą się odebrać samochód w naszym głównym biurze w Oss. Po przybyciu tam zaskoczyliśmy Roberta i nagrodziliśmy go tytułem Pracownika Roku 2023!

Co miesiąc wybieramy Pracownika Miesiąca. W lutym 2023 roku Robert otrzymał już ten tytuł. Nasz Kierownik ds. Obsługi Klienta, Orkun, od tego czasu także lobbuje, aby został nazwany Pracownikiem roku. Orkun i Adam: “Współpraca z Robertem Kubiakiem zawsze przebiega bez problemów, jest niezwykle pomocny i zawsze służy nam pomocą. Kiedy potrzebuje czegoś od nas, z przyjemnością mu pomagamy. To jest dawanie i branie.”

Robert mieszka razem z żoną Agnieszką w naszych lokalach w Maarsbergen. Agnieszka wcześniej także została wybrana na Pracownika  miesiąca, zdobyła ten tytuł w maju 2019 roku. Można więc powiedzieć, że oboje są najlepszymi pracownikami!

Fachowiec od rowerów

Oprócz obowiązków w HEMA w Utrechcie, Robert zawsze jest gotowy do podjęcia dodatkowych zadań w naszych lokalach w Maarsbergen. Wiele naszych pracowników tymczasowych jeździ naszymi rowerami z lokalu w Maarssen do HEMA. Robert jest naszym fachowcem od rowerów na miejscu, zabiera zepsute rowery w Maarssen, naprawia je i dostarcza z powrotem. Zazwyczaj rowery muszą być przewożone do centralnego miejsca naprawy. W Maarssen i Maasbergen nie jest to konieczne, a Robert się tym zajmuje. To oszczędza czas i sprawia, że nasi pracownicy pozostają mobilni / mają zawsze dostęp do transportu.

Wręczenie czeku w siedzibie Flexspecialisten w Oss

Po przybyciu do siedziby Flexspecialisten Robert miał już przeczucie, że coś się dzieje. Podczas wręczenia tytułu Pracownika  Roku Robert był widocznie wzruszony i dumny z tej nagrody. Robert odebrał czek, czekoladę i piękny bukiet kwiatów w imieniu firmy. Na czeku widniała jego nagroda, czyli bonus w postaci 1000 punktów do Programu Lojalnościowego  Flexspecialisten.

Program Lojalnościowy Flexspecialisten:

Dla rozwoju, zdrowia i rozrywki Nasi pracownicy tymczasowi otrzymują punkt lojalnościowe  za każdą godzinę pracy. Mogą oni wymieniać te punkty w naszym lojalnościowym sklepie internetowym, aby rozwijać się poprzez szkolenia. Jeśli woleliby zamówić coś do relaksu, jest również taka możliwość! W sklepie internetowym dostępne są różnorodne artykuły fitness, sprzęt kuchenny, gry planszowe i elektronika.

Pracownika Roku