Pracownik miesiąca kwietnia 2024

Nadeszła pora na wręczenie tytułu Pracownika Miesiąca. Zwycięzcą kwietnia został… Adrian Chudzik! Zaskoczyliśmy go na jego miejscu pracy w centrum dystrybucyjnym HEMA w Utrechcie.

Mimo że Adrian ma zaledwie 25 lat, pracuje już niemal pięć lat dla Flexspecialisten. Kiedy przyjechał do Holandii, jego starsi bracia Adam i Marcin już tu pracowali. Opowiadali mu pozytywne historie o Flexspecialisten. Adam i Marcin wrócili już do Polski, ale Adrian zdecydował się pozostać tu i pracować. Cieszy się pracą i życiem w Holandii.

Elastyczny pracownik miesiąca

Pracownikiem Miesiąca Adrian został nominowany przez Orkuna Ercana (Accountmanagera) i Adama Ostrowskiego (Flexsupport). Chwalą go za jego pomocność. Adam: “Adrian chętnie pomaga nam na miejscu pracy, ale także chętnie wskakuje, gdy coś trzeba załatwić w naszych miejscach zakwaterowania. Ponadto jest otwarty na specjalne prośby. Kiedy szukaliśmy dodatkowej siły roboczej dla naszego klienta, Rivièra Maison, aby pomóc im w montażu i demontażu stoiska na targach w Paryżu, poprosiliśmy o pomoc Adriana.” To było sukcesem i dobrym doświadczeniem dla niego!

Flexspecialisten jest bardzo zadowolone z Adriana, ale także nasz klient HEMA jest bardzo zadowolony z jego wkładu w pracę. Pracuje jako Orderpicker, ale czasami pomaga również jako Reachtruckchauffeur. Ten certyfikat uzyskał dzięki Flexspecialisten, a Adrian cieszy się z możliwości, jakie mu się stwarzają. Adrian: “Przez lata współpracowałem z Adamem (Flexsupport) i staliśmy się również dobrymi przyjaciółmi. Wie, że lubię wkładać trochę więcej wysiłku, co jest doceniane, to jest dawanie i branie.”

Flexspecialisten chce podziękować Adrianowi za jego zaangażowanie i serdecznie gratulować zasłużonego tytułu Pracownika Miesiąca !

Program LOYALTY Flexspecialisten

Adrian otrzymuje jako Pracownik Miesiąca m.in. dyplom, czekoladę i bukiet kwiatów. Ponadto otrzymuje bonus w postaci 500 punktów w programie lojalnościowym Flexspecialisten.

Pracownicy  w Flexspecialisten otrzymują punkt lojalnościowe  za każdą przepracowaną godzinę. Te punkty można wykorzystać w naszym sklepie internetowym LOYALTY do rozwoju poprzez szkolenia. Chcesz zamówić coś do relaksu? To również możliwe! W sklepie internetowym znajdują się różne artykuły fitness, sprzęt kuchenny, gry planszowe i elektronika.

hema

Centrum dystrybucyjne HEMA

HEMA posiada trzy centra dystrybucyjne w Utrechcie. Jedno regularne centrum dystrybucyjne dla sklepów, jedno dla sklepu internetowego HEMA i trzecie dla zapasów. Nasi pracownicy tymczasowi pracują tu jako Pakowacz, Orderpicker lub Reachtruckchauffeur.

Posiadamy tu własne biuro tzw Inhouse , co oznacza, że mamy krótkie linie komunikacyjne z HEMA. Ta konstrukcja zapewnia również lepsze relacje z naszymi pracownikami, co ostatecznie przekłada się na mniejszą rotację.

Nasi pracownicy tymczasowi codziennie dbają o to, aby odpowiednie artykuły były gotowe do transportu do ponad 700 sklepów HEMA w Holandii. Centra dystrybucyjne HEMA są uważane za jedne z najnowocześniejszych systemów dystrybucji na świecie, dlatego Flexspecialisten jest bardzo dumny z tego, że dostarcza tutaj znaczną część personelu.

hema