Operator linii/maszyn

Helmond
Znalazłeś pracę? Zarejestruj się!

Zostań Operator linii/maszyn w firmie Proviande w Helmond w Holandii!

 

Opis pracy

Proviande to firma specjalizująca się w przetwórstwie wołowiny i cielęciny, oferująca bogatą gamę produktów, w tym zarówno świeże, jak i mrożone. Ich asortyment obejmuje zarówno tusze i części techniczne, jak i porcjowane produkty mięsne.

 

Stanowisko w dziale “czerwonego mięsa” wiąże się z pracą w zespole składającym się z około 25 osób, co tworzy zgrany kolektyw o niewielkiej rotacji. Kluczowe słowa to odpowiedzialność i niezależność. Początkowo rozpoczynasz jako pracownik produkcji, ale istnieje możliwość szybkiego awansu, jeśli wykazujesz się doskonałą wydajnością i umiejętnościami rozwiązywania problemów.

 

Wymagania dotyczące stanowiska obejmują umiejętność obsługi różnych maszyn, takich jak maszyny do cięcia i pakowania mięsa wieprzowego i wołowego, możliwość zostania operatorem linii, umiejętność wykonywania obliczeń pomocniczych oraz zdolność do wykonywania lekkich prac związanych z rozbiorem mięsa przy użyciu noża. Wszelkie operacje cięcia odbywają się zawsze pod nadzorem kierownika lub asystenta.

 

Główne obowiązki pracownika produkcji obejmują otrzymywanie list produkcyjnych, przetwarzanie produktów wołowych/wieprzowych zgodnie z nimi oraz umieszczanie pokrojonego mięsa według specyfikacji klienta na taśmie lub na tacach. Dodatkowo, pracownik ma za zadanie dostarczanie i usuwanie opakowań w trakcie procesu produkcyjnego.

 

Wynagrodzenie: 13,27 euro brutto/ godzinę

 

Umiejętności językowe

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

 

Informacje o zakwaterowaniu i transporcie (w tym bezpłatny transport do NL)

Oferujemy bezpłatny transport do Holandii.

Komfortowe zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych blisko pracy.

 

Zasiłek na opiekę zdrowotną & Ubezpieczenie

  • Dodatek do wynagrodzenia ZORGTOESLAG 123,00 euro/miesięcznie.
  • Każda osoba wyjeżdżająca do Holandii i pracująca dla nas jest ubezpieczona.

Loyalty Program

Specjalnie dla naszych  pracowników opracowaliśmy internetowy program lojalnościowy o nazwie Flexspecialists LOYALTY. Za każdą przepracowaną godzinę otrzymujesz punkty. Możesz je wykorzystać na własny rozwój  lub na relaks (zdrowie i rozrywka).

 

Dodatkowe informacje

Oferujemy również wsparcie polskojęzycznych koordynatorów w Holandii, transport do i z pracy, pomoc w założeniu numeru BSN (sofi), oraz zapewniamy prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzenia (tygodniówki).

Znalazłeś pracę? Zarejestruj się!
Powiązane

Zobacz więcej ofert pracy

Produkcja wyrobów mięsnych

Produkcja wyrobów mięsnych

Alkmaar
Operator Produkcji w Bredzie

Operator Produkcji w Bredzie

Breda
Operator Produkcji

Operator Produkcji

Oss

MM slash DD slash YYYY
Prawo jazdy
MM slash DD slash YYYY
Drop files here or
Accepted file types: pdf, docx, doc, Max. file size: 10 MB, Max. files: 3.