Miejsce pracy: BEST/Holandia
Numer referencyjny: KRAZ 855

Opis stanowiska:

Chcesz zbudować stabilną przyszłość w Holandii? W takim razie
mamy idealną propozycję pracy dla Ciebie!
Poszukujemy osób, które chciałaby rozwinąć swoje umiejętności
na stanowisku operatora!
W ciągu 18 miesięcznego programu rozpoczniesz pracę jako
operator, jednocześnie zdobywając doświadczenie i nowe
umiejętności. Program podczas, którego będziesz kształcił się na
wspomnianym stanowisku zakłada początkową stawkę w
wysokości 16,64 euro brutto (w tym dodatki). Wynagrodzenie to
może wzrosnąć do 18,35 euro brutto za godzinę, wliczając w to
premię zmianową w ciągu 18 miesięcy.
W czasie trwania programu zostaniesz poddany testom, które
pozwolą ocenić Twój rozwój. Wraz ze zdobywaniem nowych
umiejętności twoje wynagrodzenie będzie rosnąć oraz pojawi się
możliwość umowy na co najmniej rok. Po zakończonym szkoleniu
możliwa jest umowa na czas nieokreślony.

Profil idealnego kandydata na stanowisko Operatora Produkcji III obejmuje:

Minimum wykształcenie zawodowe (dyplom zawodowy), preferowana znajomość zagadnień technicznych.
Mieszkanie w Holandii lub gotowość do przeprowadzki do regionu Best/Eindhoven/Helmond.
Biegła znajomość języka niderlandzkiego lub polskiego lub angielskiego (znajomość języka angielskiego przez kandydatów polskojęzycznych jest dodatkowym atutem).
Posiadanie prawa jazdy lub niezawodnego środka transportu.
Poprzednie doświadczenie jako pracownik produkcji w środowisku produkcyjnym.

Proces rekrutacji na to stanowisko obejmuje ocenę CV, rozmowy z agencją pracy tymczasowej i docelowym zakladem pracy oraz test oceniający. Pozytywny wynik procesu rekrutacji prowadzi do propozycji zawarcia umowy.

Wynagrodzenie dla stanowiska Operator Produkcji III jest oceniane miesięcznie, a podwyżki wynagrodzenia zależą od oceny wyników pracy. Początkowe wynagrodzenie wynosi 16,64 euro za godzinę.

Po osiągnięciu poziomu Operator III+, istnieje program opieki posprzedażowej, który ma na celu omówienie dalszego rozwoju i potencjalnych możliwości awansu zawodowego, takich jak awans na Operatora III+ lub Lidera Zespołu.

Główne atuty oferty:

  • transport do Holandii GRATIS
  • gwarancja godzin
  • wysoka stawka godzinowa – 16,64
  • dodatek do wynagrodzenia ZORGTOESLAG 123,00 euro/miesięcznie

Dodatkowo oferujemy

  • Komfortowe zakwaterowanie w pokojach 2- osobowych blisko pracy
  • Dojazd do pracy samochodami sluzbowymi
  • Ubezpieczenie
  • Holenderską umowę o pracę
  • Opiekę polskojęzyczną koordynatorów w Holandii
  • Możliwość wyjazdu dla par
  • Pomoc przy założeniu BSN-numeru sofi
  • Prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzenia (tygodniówki)
  • Asystowanie podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu
  • Rekompensaty do kosztów zakwaterowania

Chcesz dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Work Force Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu.”

Follow Me on Instagram
Flexspecialisten Abu Abu