oferuje które pracyCasino slotsmożliwośćpośrednictwa biuremzapewnimypodjęcianaszeposiadamytwoich dostosowanej idealnietrzy biura

Work Force Agencja Pracy

Work Force istnieje na rynku od kwietnia 2004 roku. Jesteśmy biurem pośrednictwa pracy, które oferuje możliwość podjęcia legalnej pracy w Polsce oraz na terenie Holandii, posiadającym Certyfikat Ministra pracy.

W Holandii istniejemy nieprzerwanie od 11.11.1993 roku. Jako Lammers & Van Kempen do roku 2006 a od stycznia 2007 w wyniku połączenia się z Temp Solution – już jako Tempsolution Flexspecialisten Nederland B.V.
Wybierając nasze biuro, zapewnimy Ci zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport do Holandii jak i bezpośrednio do pracy, opiekę polskiego pracownika, a wszelkie formalności związane z wyjazdem do pracy załatwisz jeszcze w naszym biurze w Polsce.

Współpracujemy z około pięćdziesięcioma firmami na terenie w Holandii. Są to większe i mniejsze zakłady pracy.
Jeśli jesteś posiadaczem paszportu UE lub dowodu osobistego i podjąłeś decyzję o wyjeździe do Holandii to trafiłeś właściwie!
Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwoli nam na znalezienie dla Ciebie dobrej pracy, idealnie dostosowanej do Twoich potrzeb, kwalifikacji i możliwości.

Posiadamy trzy biura na terenie Polski – w Opolu, Bydgoszczy i Lublinie.

Flexspecialisten Abu Abu