Pracownik miesiąca stycznia 2015 Flexspezialisten - Work Force

Flexspecialisten nagrodzone tytulem „Flexspecjalista Roku 2015”

pracodawca-roku

Flexspecialisten z Oss w Środę, 24 czerwca podczas uroczystej ceremonii w Maarssen otrzymało tytuł „Flexspecjalista Roku 2015”. Agencja została oceniona przez klientów i pracowników najwyższa ilościa oddanych głosów. Wybory wspierane były przez stowarzyszenia branżowe ABU i NBBU do których należą wszystkie agencje pracy w Holandii.
Począwszy od 9 marca 2015 klienci i pracownicy tymczasowi mogli oddawać głosy oceniając agencje w ponad dziesięciu różnych aspektach. Z wysoka liczba głosów Flexspecialisten znalazło się wśród finalistów. Podczas finału w dniu 24 czerwca jury oglosiło Flexspecialisten zwycięzcą w kategorii „Flexspecjalista Roku 2015” z wynikiem 8,13. Wybory odbywają się od 2006 roku.

Duma
„Bardzo wysokie uznanie, które otrzymaliśmy od naszych pracowników i klientów sprawia, że jesteśmy bardzo dumni”, odpowiada dyrektor handlowy Flexspecialisten, Erwin Vesters. „Te wybory to wspaniała nagroda i wielka zachęta do kontynuowania tej drogi z pełnym uwzględnieniem wartości naszych biznesowych partnerów.”

Flexspecialisten codziennie ma prawie 2000 pracowników tymczasowych w pracy i jest reprezentowane poprzez wiele biur w Holandii i Polsce, główne biuro ma siedzibę w Oss. Vesters: „W ciągu pięciu lat siła robocza dla każdej organizacji będzie składać się z średnio z 35% pracowników tymczasowych. Mocno wierzymy w te zmiany, wiemy dokładnie, w jaki sposób możemy stworzyć skalowalna elastyczność organizacji pracy i poprawić ich efektywności. Jest to możliwe tylko dzięki mentalności naszego personelu, ten tytuł to wielkie uznanie dla wszystkich moich kolegów. „

Facebook

YouTube

Flexspecialisten Abu Abu