Historia Flexspecialisten – czyli o początkach powstania Firmy.

W sobotę 10 listopada świętowaliśmy 25- lecie istnienia naszego partnera biznesowego w Holandii spółki Flexspecialisten Holding BV. Jedna z wiodących firm na holenderskim rynku pracy, laureat wielu nagród, w tym czterokrotny zdobywca nagrody FD Gazelle Award, dla firm o ustabilizowanej sytuacji finansowej, osiągajacej zyski. To ogromne wyróżnienie, wskazujące że warto nam zaufać i podjąć z nami współpracę.
Te 25 lat to długa i wyboista droga, na której spotkało się wiele utalentowanych osób. Indywidualistów, którzy swoją ciężką pracą i zaangażowaniem doprowadzili firmę do miejsca, w którym aktualnie się znajduje. Brzmi jak bajka? Poniżej kilka faktów z życia Flexspecialisten, o których nie często możecie poczytać.
11 listopad 1993: powstaje Conflex Project Partner w Vught, naczelną ideą staje się hasło: „leadership and supervision” Całość funkcjonuje w warunkach domowych.

1996 rok : założenie agencji pracy Conflex w Vught.

1997 rok: nastapiło połączenie Conflex Uitzendbureau i Uitzendbureau Lammers & Van Kempen BV. Pod koniec roku – w grudniu otwarte zostało biura „Hertogenbosch”.

Pomału Conflex Project Partner staje się specjalistą w przemyśle przetwórczym i opakowaniowym, podejmowane są działania mające na celu rozszerzenie działalności.

1998 rok: Założenie Conflex Leer & Werk Projects BV w Vught opisywanego jako specjalistyczny przetwórca mięsa. Od października 2000 firma staje się wiodącym dostawcą rzeźników w sektorze supermarketów na terenie Holandii.

2000 rok: nawiązanie współpracy z ELS, specjalizującą się w pozyskiwaniu pracowników tymczasowych o podwójnym obywatelstwie niemiecko-polskim.
W tym samym roku uruchomiona została agencja pracy tymczasowej Lammers & Van Kempen EU-Burgers w Vught.

W związku z ciągłym rozwojem, okazało się, że lokalizacja w Vught jest zbyt mała, dlatego biuro przeniosło się w 2001 roku na Molenstraat w Oss. Jednoczesnie otwarto nową agencje pracy tymczasowej w Oss: Lammers & Van Kempen BV Oss, której zadaniem było scentralizowanie zarządzania rozwijającej się organizacji.

2003 rok: utworzenie i otwarcie nowego oddziału w Veghel pod nazwą Uitzendbureau: Lammers & Van Kempen Veghel.

Rosnący popyt na polskich pracowników tymczasowych stał się zbyt dużym obciazeniem dla ELS, w zwiazkuz tym w roku 2004 ma miejsce otwarcie własnego oddziału w Opolu pod nazwą: Workforce Sp. z o.o

2006 rok: nabycie udziałów w agencji pracy tymczasowej Tempsolution BV, czego konsekwencją jest zmiana nazwy, lokalizacji i specjalizacji firmy. Nazwa Lammers & Van Kempen znika, opracowane zostaje nowego logo.

2007 rok: firma Flexspecialisten Holding składa się z następujących firm:
Werk! Personeelsdiensten BV
Formule Personeel
Conflex Project Partner BV
Tempsolution Nederland BV
EU@Work Payroll Services BV

W maju 2007 r. w ramach Unii Europejskiej otwarte zostały granice dla wszystkich polskich rezydentów, tym samym nastąpiło rozszerzenie działalności na terenie Polski – powstaje nowy oddział w Bydgoszczy celem dodatkowej rekrutacji pracowników tymczasowych.

2011 rok: zmiana lokalizacji spółki – nowy adres Raadhuislaan 30, Oss. Ujednoliceniu ulega również dzialałalność firmy – wszystko podlega jednej nazwie: FlexSpecialisten.
Od 2013 roku wyodrębniono nowy schemat organizacyjny: dział handlowy, zarządzania , rekrutacji i sprzedaży.

2014 rok: W Lublinie otwieramy trzecie biuro Work Force, aby wzmocnić zdolność rekrutacyjną. Wychodząc także na przeciw wygodzie mieszkańców Polski północno-wschodniej – otwarto także biuro w Białymstoku (koniec 2015).

2017 rok: otwarto biura w dwoch kolejnych lokalizacjach:
• Cluj Napoca, Rumunia
• Oss, Holandia

Flexspecialisten Holding BV posiada bogatą historię, pełną wzlotów i upadków. Na szczęście tych pierwszych było znacznie więcej, dzięki czemu firma osiagnęła aktualną pozycję na rynku holenderskim. W Polsce, przez te wszystkie lata, marka Flexspecialisten również ustabilizowala swoją pozycję, stąd nie brakuje chętnych osób na wyjazdy za granicę i nawiązanie współpracy.
Właścicielom życzymy kolejnych lat pełnych sukcesów i powodzenia w podejmowaniu nowych rozwiązań biznesowych!

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram
Flexspecialisten Abu Abu